Inzercia

A) Riadková personálna inzercia:

 

V súčasnej dobe je možná len štandardné inzercie.

 

1) Štandardný inzerát:               

Umiestnenie inzerátu v elektronickej podobe v danej kategórii + 1 mesiac na webe.

2) Zvýraznený inzerát:             

Zvýraznené - farebné pozadie v elektronickej podobe + umiestnenie na webe po dobu 1 mesiaca na prvom mieste v danej kategórii po celú dobu platnosti inzerátu. V prípade viacerých zvýraznených inzerátov, sa inzeráty radia na webe v danej kategórii podľa dátumu pridania "Platnosti - od". V prípade existencie TOP inzerátu sa zvýraznený inzerát radí v danej kategórii na webe pod takto označený inzerát.

3) TOP inzerát:                       

Dominantné umiestnenie inzerátu s logom na titulnej strane v elektronickej podobe bez ohľadu na kategóriu, možnosť úpravy farebnosti písma + umiestnenie na webe na prvom mieste v danej kategórii po celú dobu platnosti inzerátu (1 mesiac) s označením TOP. V prípade viacerých TOP inzerátov, sa inzeráty radia na webe aj v elektronickej podobe v danej kategórii podľa dátumu pridania "Platnosti - od".

 

Kalkuláciu Vášho riadkového personálneho inzerátu môžete získať priamo po bezplatnej registrácii na týchto stránkach *

ALEBO

zašlite text inzerátu na e-mail: obchod@pracavzdravotnictve.sk , kde Vás budeme obratom informovať o cene.

 

* Pre on-line kalkuláciu a zadanie inzerátu sa stačí bezplatne zaregistrovať na http://www.pracavzdravotnictve.sk/registracia-institucie a vytvoriť si tak svoj účet, kde môžete okamžite zadať svoj inzerát. V priebehu zadávania inzerátu budete ihneď informovaný o cene daného inzerátu prostredníctvom interaktívnej kalkulačky.

Postup zadávania inzercie nájdete na:http://www.pracavzdravotnictve.sk/text/postup-zadavania-inzercie.

 

2) Plošná inzercia

K dispozícii sú štandardné formáty 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6 1/8  alebo špeciálne formáty podľa individuálnej potreby klienta. Plošné personálne inzeráty sú tiež dostupné na webe po dobu 1 mesiaca v režime TOP. Kalkulácia na vyžiadanie na e-maile obchod@pracavzdravotnictve.sk . Uzávierka pre zaslanie podkladov v pdf pre elektronickú podobu je posledný deň v mesiaci. V prípade otázok sme Vám k dispozícii na telefóne +420 773 042 414.