Zdravotná sestra / zdravotná sestra v ADOS

21. decembra 2017
DOM SENIOROV T. Štrba, n.o.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti pre klientov v zariadení sociálnych služieb, a to najmä:
- starostlivosť o rany,
- kontrola a sledovanie zdravotného stavu klientov,
- podávanie liekov, liečiv a injekcií klientom,
- meranie tlaku a glykémie,
- konzultácie zdraovtného stavu s lekármi,
- evidencia ošetrovateľských výkonov.

Možný termín nástupu: ASAP

Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer

Ponúkaný plat: dohodou

Zamestnanecké výhody, benefity:
Príplatky k platu v zmysle zákonníka práce.
+ možnosť UBYTOVANIA !!!

Informácie o výberovom konaní:
Prosíme záujemcov, aby svoje životopisy zasielali na mailovú adresu bohuncak@domseniorov.sk.
Pre bližšie informácie alebo dohodnutie termínu pohovoru nás kontaktujte telefonicky na čísle 0903 737 559.

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa!

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Schopnosť pracovať v tíme, aktívny prístup k práci
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- Bezúhonnosť, fair-play komunikácia.

cela_cr Prešovský

Požadované špecializácie:

  • Všeobecná sestra
  • Zdravotnícky asistent